Dom

Full Colorings Fashion International Limited

Im Online Czat teraz

Full Colorings Fashion International Limited

1 2 3 4 5
Full Colorings Fashion International Limited Full Colorings Fashion International Limited Full Colorings Fashion International Limited Full Colorings Fashion International Limited Full Colorings Fashion International Limited

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Agent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : PEŁNE BARWIENIA
Ilość pracowników : 100~300
Coroczne wyprzedaże : 30000000- 50000000
Rok założenia : 1993
pc Export : 80% - 90%

Siedziba główna Full Colorings Fashion International Limited znajduje się w HK w Chinach. Firma zatrudnia ponad 200 pracowników i posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży poligraficznej i opakowaniowej w GuangDong w Chinach, która jest profesjonalną firmą drukującą i pakującą. dla książek ręcznie w GuangDong, Chiny.

  • Nasza firma traktuje prawo pracy jako istotną konstrukcję dla firm, więc nie ma żadnej dyskryminacji, robotnik dziecięcy, praca w nadgodzinach.
  • Full Colorings ugruntowało swoją pozycję jako jedna z najbardziej renomowanych i szeroko zakrojonych firm poligraficznych nie tylko w Chinach. Dla naszych klientów dostarczamy fantastyczne książki, kolorowy magazyn, oszałamiające produkty i produkty do pakowania itd.

Aby sprawniej kontrolować naszą produkcję, mamy firmy, które produkują oddzielnie książki i opakowania, pełne wyposażenie i wysokowydajna praca sprawiają, że mamy wielu klientów za granicą i cieszymy się dobrą reputacją na rynkach zagranicznych (50%); rynek eksportowy (50%) Roczna sprzedaż: 20 000 000 USD

Główne Produkty:

  • Wszelkiego rodzaju książki, takie jak: Książka planszowa, Książki pop-up, Dotyk i dotyk, książka z klapami, Księga druciana, Książka spiralna, książka w twardej oprawie, książka idealna, książka zszywania i tak dalej.
  • Pudełka do pakowania, pudełka na prezenty, kartony papierowe, torebki papierowe, teczki na CD, papierowe torby na zakupy i tak dalej.

Dzięki szerokiemu zakresowi, dobrej jakości, konkurencyjnej cenie i wszechstronnej dodatkowej usłudze nasze produkty mogą być używane w szerokim zakresie.

Rewizja:

  • Disney Europa, Bliski Wschód i Afryka
  • CERTYFIKACJA FSC
  • Sedex
  • ISO 9001

Serdecznie witamy klientów z całego świata, aby założyć firmę i uzyskać wzajemne sukcesy! Czekamy na współpracę z wami.

Szczegóły kontaktu
Full Colorings Fashion International Limited

Osoba kontaktowa: Mr. Henry

Tel: 86-158-00265473

Faks: 86--15800265473

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)